Prolog - daň

03. 02. 2009 | † 15. 02. 2013 | kód autora: bb8


Spoluautor: Adioma

Edward Mason je student v Los Angelské střední škole. Sužuje ho tajemství a chce si užít života. Jednoho dne se do města přestěhuje nová dívka. Dívka, která je středem pozornosti. Je velice oblíbená a chytrá. Rodiče z ní chtějí mít modelku. Edward jí závidí, závidí jí život. A tak se jí rozhodne zničit. Nejdříve jí postupně připraví o přátelé - kariéru a jejího přítele. Vyspí se s ní a myslí si, že je spokojený. Jenže pak tu dívku několik dní neuvidí a uvědomí si, že se do ní zamiloval. Všechno za ní vyřeší. Dává Bell novou příležitost ke kariéře modelky.

Bell by měla být šťastná, ale není. Také se do Edwarda zamilovala a nechápe jeho chování. Už nechce být modelkou nechce nic než jen jeho. Když se Edward dovídá, že ho také miluje. Opět se k ní otočí zády a chová se jakoby byla vzduch. Jednoho večera Bell navštíví Edwarda doma. Čeká na něj v pokoji a omylem najde prášky, které Ed užívá.

Toho večera se strašlivě pohádají a Edward jí v záchvatu vzteku a zoufalství prozradí, že je nemocný a že umírá. Bell se z toho zhroutí, neví co má dělat.

Edward na ní křičí ať zmizí z jeho života. Bell to bolí. Chce být s ním. Prosí ho, aby s ním mohla zůstat. Nesejde jí na tom kolik času jim zbývá. Jen chce být s ním.


 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.